MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Kökspall 10289241
nr 1028 9241
Kökspall
1950-tal
Kondition: slitage
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 28 mars 2016
kl 20:38:49
100 kr
200 kr
200 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr